Infernal_Jackals

"Nadejdzie taki czas, ze w honorowej walce nikt nie pokona Nas..."


#1 22-05-2008 21:32:37

Pazarazor

WÓDZ =D

Zarejestrowany: 23-03-2008
Posty: 14
Punktów :   
Servery: s21, s1
Nick w grze: Pazarazor
Nick na forum głównym: Pazarazor

About me:)

Zapewne większość z Was chciałaby coś o mnie wiedzieć - po krótce zatem: prawie 30 lat na karku, kierownik w jednej z tysięcy polskich prywatnych firm, z wykształcenia technolog chemik. W gry on-line gram przeszło ponad 10 lat, dawniej były to zwykłe tekstówki, typu Cygnus Division, gdzie nawalało się na pk innych graczy z niemałymi sukcesami. Spędziłem przy tym wiele dni, a i nocy zarwanych też było niemało, głównie na studiach. Teraz, z braku czasu, pozostały gry typu BF, Ogame i tym podobne, choć i na to zaczyna brakować wolnych chwil.
Prywatnie pasjonuje się militarystyką, głównie WWII i współczesne jednostki specjalne, słucham i słuchałem R'n'B i soulu, jeszcze w czasach gdy młodzież dzieliła się na słuchających disco i metalowców. Choć muszę szczerze przyznać, że to już nie to samo, co 10-15 lat temu. Teraz liczy się po prostu komercja.
I oczywiście jak prawie każdy facet, lubię gorące samochody i szybkie kobiety, czy jakoś tak:)


La raison du plus fort est toujours la meillere:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ostrza1410.pun.pl www.petz5-forum.pun.pl www.mytheraots.pun.pl www.nivejki.pun.pl www.smoczalanca.pun.pl